You are currently viewing اعتبار «تپسی» با «تارا» شارژ شد!

اعتبار «تپسی» با «تارا» شارژ شد!

کاربران «تارا» از این پس می‌توانند با اعتبار سازمانی خود «تپسی» بگیرند و دو ماه بعد هزینه آن را بدون کارمزد پرداخت کنند.

پس از همکاری مشترک تارا و تپسی، مشترکان این دو پلتفرمِ سرویس‌های اعتباری و تاکسی آنلاین می‌توانند از خدمات یکدیگر استفاده کنند.

کاربران تارا با استفاده از «اعتبار سازمانی» خود می‌توانند زمان استفاده از تپسی، پرداخت با اعتبار تارا را انتخاب کنند تا ۲ ماه بعد هزینه را بدون کارمزد پرداخت کنند.
از سوی دیگر، کاربران تپسی، با اعتباری که توسط تارا شارژ شده است، کرایه خود را اعتباری و در پایان ماه این هزینه را پرداخت می‌کنند.

کاربران تارا برای استفاده از این اعتبار سقفی ندارند و تا سقف اعتبار سازمانی خود می‌توانند از تپسی، اعتباری استفاده کنند.

«تارا ۳۶۰» یک سرویس پرداخت اعتباری بدون کارمزد است که در اختیار همه شهروندان و همین‌طور کارمندان بیش از ۱۰۰ سازمان طرف قراردادش مثل کارمندان بانک ملی و بانک مرکزی است. با استفاده از اعتبار تارا، افراد نیازی به پرداخت نقدی ندارند و می‌توانند بدون کارمزد، تا ۲ ماه بعد هزینه‌های خود را بدون کارمزد پرداخت کنند.

اگر هنوز سازمان شما با تارا ۳۶۰ قرارداد همکاری اعتباری منعقد نکرده است، می‌توانید با شماره تلفن ۱۵۷۳ ارتباط بگیرید تا از جزئیات خدمات تارا بیشتر مطلع شوید.

برای آشنایی با نحوه استفاده از اعتبار تارا در هنگام پرداخت در اپلیکیشن تپسی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

چهارده − 8 =