با تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا ؛ تارا به جمع تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی پیوست

به نقل از روابط عمومی شرکت مشاوره رتبه بندی اعتباری ایران، در راستای توسعه تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی و تنوع‌ بخشی به آن، شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا به عنوان یکی از بازیگران جدی فعال حوزه لندتک (BNPL)، با تأیید بانک مرکزی ج.ا.ا، به جمع تأمین‌کنندگان اطلاعات سامانه اعتبارسنجی شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران پیوست و از این پس قادر خواهد بود تا ضمن استفاده از گزارش‌های اعتباری شرکت مشاوره رتبه‌بندی اعتباری ایران در فرآیند اعتبارسنجی مشتریان خود، با ارسال اطلاعات رفتار اعتباری کاربران، جهت انعکاس در گزارش‌های اعتباری، از مزایای آن همانند کاهش نرخ نکول و افزایش وصول مطالبات استفاده نماید.
لازم به توضیح است شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا با پشتوانه فعالیت و تجربه اقتصادی 50 ساله گروه صنعتی گلرنگ، فعالیت جدی خود را از سال ۱۴۰۰ آغاز نموده و هم‌اکنون با ارائه راهکارهای مالی دیجیتال، در جهت بهبود تجربه کاربران در استفاده از خدمات مالی تلاش می‌نماید. به طوریکه در مدت زمات کوتاه از آغاز فعالیت، خدمات متنوع مانند کیف الکترونیکی پول، بن‌های رفاهی سازمانی، اعتبار سازمانی و به‌تازگی سرویسِ اعتبارِ خُرد فردی را فراهم و به مشتریان ارائه نموده است.
گفتنی است شرکت تارا در بخش سرویس اعتبار خُرد که بدون چک، سفته، ضامن یا وثیقه و کارمزد ارائه می‌گردد کاربر قادر است جهت دریافت این خدمات، بدون نیاز به مراجعه حضوری و در حداقل زمان، کلیه مراحل ثبت ‌نام، احراز هویت و اعتبارسنجی خود را انجام داده و از مبلغ 500 هزار تومان تا سقف 5 میلیون تومان اعتبار دریافت نموده و از آن جهت خرید خدمات و محصولات مورد نیاز خود از 4500 نقطه فروش طرف قرارداد تارا، استفاده نماید. مبلغ اعتبار اعطایی بر اساس رفتار بازپرداختی کاربر، به تدریج افزایش می‌یابد.
امید است با چنین اقدامات موثری، فضای صنعت مالی و اعتباری کشور شاهد اتفاقات بزرگتری باشد.

این پست دارای یک نظر است

  1. علی عزیزی ارجستان

    سلام این برنامه خیلی خوبی هست ولی کمی حجم خرید را بالا ببرند خیلی بهتر هم میشود چون به جای ۵ملیون بشود پنجاه ملیون خیلی خیلی عالی تر هم میشه من از همه دست در کارتان تشکر میکنم

دیدگاهتان را بنویسید

چهار × یک =