«BNPL کارنو» با همکاری مشترک تارا و بانک تجارت رونمایی شد

شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا (زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ) در راستای تکمیل زنجیره‌ی خدمات خود به آحاد جامعه از همکاری جدید خود با بانک تجارت، درقالب طرح پلتفرم خرید اعتباری BNPL کارنو تجارت رونمایی کرد.
به گزارش روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ، آیین رونمایی این پلتفرم در روز دوشنبه ۱۲ دی ماه با حضور نائب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل گروه صنعتی گلرنگ و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل بانک تجارت در ساختمان مرکزی بانک تجارت برگزار شد.
سزاوار ذاکریان نائب رئیس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از رونمایی این پلتفرم که با همکاری و حضور دو مجموعه تارا متعلق به گروه صنعتی گلرنگ و ازکی وام متعلق به گروه صنعتی ماموت با بانک تجارت انجام شد گفت: کمک به اقتصاد خانواده یکی از مهمترین دغدغه‌های گروه صنعتی گلرنگ در طی سالهای گذشته بوده است. ما باور داریم در چرخه‌ی اقتصادی کشور مقوله‌ای به نام خرید اعتباری به صورت قرض‌الحسنه نتوانسته است تقش خود را به خوبی ایفا کند. ما با توکل به خدا در گروه صنعتی گلرنگ تلاش می‌کنیم تا بتوانیم اعتباری را ایجاد کنیم که تمامی هم‌وطنان عزیزمان بتوانند بدون هزینه یا با کمترین هزینه سبد معاش خانواده خود را گسترش دهند و با حفظ شأن، اعتبار و شخصیت آحاد جامعه به مجموعه اقتصادی کشور کمک کنیم.
وی در ادامه تشریح کرد: گروه صنعتی گلرنگ پس از راه‌اندازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش که باور داریم توانسته‌است با ارائه تخفیفات دائمی به تامین نیاز خانوار کمک کند، تارا نیز در گام دوم توانسته در این حوزه و در راستای خدمت به هم وطنان عزیزمان فعالیت خوبی را شروع کند.
قائم مقام مدیر عامل گروه صنعتی گلرنگ با اشاره به ایده‌ی اولیه راه اندازی شرکت تارا افزود: سه سال پیش این ایده شروع شد و حدود یک سال است که محصول تارا به صورت جدی در بازار عرضه شده‌است. هدف پلتفرم تارا این است که با تخصیص اعتبار به صورت آنلاین به تمامی اقشار جامعه و تمامی خانواده‌های عزیز ایرانی، برای آنها این فرصت را فراهم کند که به راحتی و بدون مراجعه حضوری، از طریق پلتفرم مذکور بتوانند کالاها و خدمات مورد نیاز خود را تهیه نمایند.
نائب رییس هیئت مدیره گروه صنعتی گلرنگ افزود: در گروه صنعتی گلرنگ تمامی ۴۵ هزار همکاران ارزشمندمان از این محصول استفاده می‌کنند ضمن اینکه مجموعه نیز اعتبارات و ارزاقی که مورد نیاز این عزیزان می‌باشد را فراهم می‌کند تا همه ی همکاران عزیزمان به راحتی بتوانند با مراجعه به پذیرنگان، کالاهای خود را تامین کنند.
هادی اخلاقی فیض آثار مدیرعامل بانک تجارت در این مراسم ضمن تقدیر از گروه صنعتی گلرنگ، مجموعه ماموت و همکارانی که در این پروژه همکاری داشتند گفت: خلاقیت و تعهد از ویژگی‌های بارز گروه صنعتی گلرنگ محسوب می‌شود و همین امر سبب ارائه خدمات و محصولات جدید این هلدینگ به آحاد جامعه می‌شود. این محصول با بررسی دقیق نیاز مشتریان و تحلیل بازار و برپایه بررسی روندهای بانکداری در جهان، برای اولین‌بار در شبکه بانکی کشور توسط بانک تجارت طراحی و پیاده‌سازی شده و در اختیار مشتریان قرار گرفته است.
گفتنی است این مراسم با حضور معاونت تامین مالی گروه صنعتی گلرنگ، مدیر عامل شرکت توسعه تجارت و فناوری تارا، معاون فروش و عملیات تارا، مدیر فروش تارا، رییس روابط عمومی گروه صنعتی گلرنگ، نائب رئیس هیئت مدیره بانک تجارت، معاون مدیرعامل بانک تجارت، مدیرعامل گروه صنعتی ماموت و رئیس هیئت مدیره ازکی وام و دیگر معاونین و مدیران ارشد بانک تجارت برگزار گردید.
این آیین در ادامه با امضا و تقدیم تفاهم‌نامه به طرفین (گروه صنعتی گلرنگ، بانک تجارت، گروه صنعتی ماموت) و با حضور گرم و پرمهر آنان در رسانه‌ی رادیو گلرنگ پایان یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

شانزده − 2 =