منتظر سر برج نمانید!
معادل نصف حقوق خود را از تارا اعتبار بگیرید، خرید کرده و دو ماه بعد بدون کارمزد پرداخت کنید
اعتبار بگیرید

طرح کیف پول الماس بانک رفاه کارگران

در 3 مرحله و به سادگی از تارا اعتبار بگیرید و کالا و خدمات مورد نیاز خود را به صورت اقساطی خریداری کنید. 

وارد سامانه بتا بانک رفاه شوید و اطلاعات کارت بانک رفاه خود را وارد کنید. دکمه “دریافت رمز پویا” را بزنید و کد ارسال شده در پیامک را وارد کنید. 

“کیف پول الماس” را انتخاب کرده و دکمه “انجام اعتبارسنجی” را بزنید تا مبلغ اعتبار شما مشخص شود. به سایت تارا بازگردید. 

سپس از سایت تارا اپلیکیشن تارا را دانلود و نصب کنید. با شماره موبایل خود وارد اپلیکیشن تارا شوید و از اعتبار خود برای خرید از 4500 فروشگاه سراسر کشور استفاده کنید. 

ویدیو آموزش فعال‌سازی و نحوه استفاده

فروشگاه‌های طرف قرارداد تارا

دانلود اپلیکیشن تارا​

سوالات متداول

شما می‌توانید با ورود به برنامه تارا و انتخاب کیف مورد نظر، گزینه پذیرندگان و سپس گزینه فروشگاه‌های غیرحضوری را انتخاب نمایید تا فروشگاه‌های طرف قرارداد تارا نمایش داده شود.

شما می‌توانید از فروشگاه‌های افق کوروش، هایپرفامیلی، سورنا پلاس و سایر فروشگاه‌های طرف قرارداد تارا به صورت حضوری خرید نمایید. برای اطلاع از فهرست به‌روز رسانی شده فروشگاه‌هایی که امکان خرید حضوری دارند می‌توانید با ورود به برنامه تارا و انتخاب کیف مورد نظر، گزینه پذیرندگان و سپس گزینه پذیرندگان حضوری را انتخاب کنید تا تمامی فروشگاه‌های فعال در استان و محدوده مورد نظر به همراه شماره تماس، موقعیت مکانی و سایر اطلاعات مورد نیاز را مشاهده نمایید.

شما می توانید اپلیکیشن تارا را از طریق لینک‌های زیر نصب کنید:

دارندگان گوشی‌های اندرویدی از طریق این لینک، گوگل‌پلی، کافه‌بازار و مایکت

و دارندگان گوشی‌های آیفون از این لینک  

پس از دانلود و نصب، شماره همراه خود را وارد نموده و کلید تایید را فشار دهید، پس از چند لحظه پیامکی حاوی کد ورود برای شما ارسال و به‌صورت خودکار وارد اپلیکیشن می‌شود.

در این مرحله روی کلید ورود کلیک کرده و رمز عبور چهار رقمی مورد نظرتان را وارد و تایید نمایید. همچنین می‌توانید از تشخیص چهره به عنوان رمز استفاده کنید.

اکنون شما وارد برنامه شده‌اید و می‌توانید کیف پول تارا را مشاهده کنید.

بله. پرداخت ترکیبی هم در فروشگاه‌های حضوری و هم در خرید از پذیرندگان آنلاین امکان پذیر است. 

به بخش پذیرندگان آنلاین وارد شده و پذیرنده‌ی مورد نظر را انتخاب کنید. وارد سایت شده و خرید خود را انجام دهید. در مرحله آخر روی درگاه پرداخت تارا کلیک کنید، کیف‌ مورد نظر را  انتخاب کرده، کد امنیتی را وارد کنید.

برای دریافت رمزِ پویا، بر روی دکمه درخواست رمز کلیک کنید. رمز از طریق پیامک برای شما ارسال می‌شود پس از وارد کردن رمز، دکمه‌ی پرداخت را زده تا خرید شما تکمیل گردد.

پس از اتمام خرید و در هنگام پرداخت، اپلیکیشن تارا را باز کرده و کیف مورد نظر را انتخاب کنید. در زمان اعلام مبلغ توسط صندوق‌دار، با تکان دادن گوشی و یا انتخاب گزینه خرید، بارکد، نمایش داده خواهد شد سپس صندوق‌دار بارکد را اسکن کرده و پرداخت به راحتی انجام می‌شود و مبلغ از کیف شما کسر و به حساب فروشگاه انتقال می‌یابد.

چنانچه هنوز نیاز به مشاوره دارید، شماره موبایل خود را وارد کنید.