معرفی سرویس اعتبار خُرد «تارا» !

در سرویس جدید تارا که به «الان بخر، خُرد‌خُرد پرداخت کن» شناخته می‌شود، شما می‌توانید بدون هیچ‌گونه ضمانت، وثیقه‌ و هزینه اعتبارسنجی از 5۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان اعتبار دریافت کرده و با استفاده از اعتبار تخصیص داده شده از پذیرندگان طرف قرارداد، خرید کنید اما هزینه‌اش را در دو قسط و طی دوماه، بدون کارمزد پرداخت کنید.

لازم به ذکر است چنانچه در بازپرداخت اقساط خود خوش‌حساب باشید در امتیازدهی اعتبارسنجی شما موثر خواهد بود و باعث می‌شود تا در آینده بتوانید اعتبار بیشتری دریافت کنید.

برای دریافت اعتبار تنها کافیست کارت ملی هوشمند داشته باشید و با شماره‌ی تلفن همراهی که به نام خودتان است، ثبت نام کنید.

زمانیکه اعتبار خود را دریافت کردید، می‌توانید 5 نفر از دوستان خود را نیز دعوت کنید.

مراحل دریافت اعتبار

  • دعوت از طریق دوستان 
  • دریافت پیامک دعوت
  • نصب اپلیکیشن

انتخاب کیف اعتباری تارا

کلیک روی دکمه دریافت اعتبار

طی کردن فرآیند احراز هویت

طی کردن فرآیند اعتبارسنجی

دریافت پیامک نتیجه اعتبارسنجی

 و دریافت اعتبار

  • ورود مجدد به اپلیکیشن
  • خرید با اعتبار دریافت‌شده

بازپرداخت اعتبار در قسمت اقساط و اعتبار اپلیکیشن

  • تسویه به موقع
  • دریافت مجدد اعتبار

سوالات متداول

اعتبار خُرد تارا مبلغی است که بدون ضمانت، بدون وثیقه، بدون سفته و صفر درصد کارمزد از ۵۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان به شما تخصیص داده می‌شود. شما با سرویس اعتبار خرد تارا می‌توانید از پذیرندگان طرف قرارداد تارا خرید و خُردخُرد در دو قسط مساوی در بازه‌های یک ماهه پرداخت کنید. تنها کافیست شماره تلفن همراه شما به نام خودتان باشد و کارت ملی هوشمند داشته باشید.

خیر.

هیچ‌گونه سود، کارمزد و بهره‌ای ندارد .

شما می‌توانید دعوت‌نامه را از شخصی که اعتبار خٌرد تارا گرفته است دریافت کنید.

 

شما می‌توانید پس از دریافت پیامک دعوت‌نامه اعتبار تارا، توسط لینک درج شده در پیامک، وارد اپلیکیشن شوید و پس از کلیک روی دکمه‌ی دریافت اعتبار و طی کردن 3 مرحله‌ی ثبت‌نام اولیه، احراز هویت و اعتبارسنجی را انجام دهید تا پس از بررسی اطلاعات، نتیجه به شما اطلاع داده شود.

رتبه‌ی اعتبارسنجی شما از طریق سرویس‌های اعتبارسنجی معتبر و بر اساس اطلاعات، سوابق مالی و بانکی ثبت شده‌ی شما در بانک‌های اطلاعاتی مربوطه و همچنین پاسخ‌تان به سوالات ما می‌باشد.

رفتار بازپرداخت و خوش‌حسابی شما نیز تاثیر به‌سزایی در افزایش رتبه‌ی اعتباری شما برای دریافت مجدد اعتبار خواهد داشت.

داشتن کارت ملی هوشمند و شماره تلفن همراه به نام خودتان برای دریافت اعتبار خُرد تارا کافیست.

در صورتی که روند فرآیند درخواست اعتبار را به درستی طی کنید، تنها 20 دقیقه زمان لازم است.

اطلاعات وضعیت جاری و سابقه ای شما تجزیه و تحلیل می گردد و امتیاز اعتباری تان محاسبه می شود. به عبارت دیگر، اعتبارسنجی از اطلاعات وضعیت گذشته و جاری شما استفاده می کند تا رفتار اعتباری تان را در آینده پیش بینی کند.

در حال حاضر امکان دریافت اعتبار وجود ندارد.

در صورت عدم تطبیق اطلاعات احراز هویتی شما، امکان ادامه دادن فرآیند دریافت اعتبار وجود ندارد.

خیر. اگر امتیاز رتبه‌بندی شما کافی نباشد، امکان رتبه‌سنجی مجدد وجود ندارد.

رفتار شما در خرید، خوش‌حسابی در بازپرداخت اقساط و همچنین دعوت کردن از دوستانتان به دریافت اعتبار خُرد تارا، همگی مواردیست که در افزایش مبلغ اعتبار دریافتی مجدد شما، تاثیرگذار خواهد بود.

با اعتبار خُرد تارا می‌توانید به بیش از ۴۵۰۰ نقطه‌ی فروشگاهی و مرکز خدماتی دسترسی داشته باشید.

.

بله. خرید از پذیرندگان تارا هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین امکان‌پذیر می‌باشد.

شما می‌توانید با اعتبار تارا هم به صورت حضوری و هم آنلاین از بیش از 4500 نقطه‌ی خرید و مرکز خدماتی استفاده نمایید.

برای خرید حضوری، هنگام پرداخت در صندوق، اپلیکیشن را باز کرده و کارت دیجیتالی مورد نظر را انتخاب کنید. گوشی خود را تکان داده تا بارکد خرید ظاهر شود، صندوق‌دار بارکد را اسکن کرده و پرداخت به راحتی انجام‌ می‌شود. برای خرید آنلاین، کارت دیجیتالی و پذیرنده‌ی موردنظر را در اپلیکیشن انتخاب کنید، پس از اتمام خرید در سایت پذیرنده، روی درگاه پرداخت تارا کلیک کنید، کارت مورد نظر را انتخاب کرده و روی دکمه‌ی درخواست رمز کلیک کنید. رمز ارسال شده توسط تارا را وارد کرده و پرداخت را تکمیل کنید.

ویدئوی آموزشی

 

برای خرید از پذیرنده‌های حضوری می‌توانید باقی مبلغ را به‌صورت جداگانه از کیف پول تارا (با قابلیت ۳٪ برگشت‌نقدی) یا از کارت‌های بانکی خود پرداخت کنید. در خرید آنلاین نیز می‌توانید از روش پرداخت ترکیبی، بخشی از مبلغ خرید را از اعتبار خود و مابقی آن را از کارت‌های بانکی خود بپردازید.

ویدئوی آموزشی

 

پس از خرید با اعتبار خُرد تارا، بازپرداخت صورت‌حساب خرید شما به‌صورت ۲ قسط مساوی و در بازه‌های زمانی  یک ماهه می‌باشد که تاریخ اولین سر‌رسید بازپرداخت شما، یک ماه پس از زمان خریدتان می‌باشد.

برای پرداخت قسط شما می‌توانید پس از انتخاب کارت دیجیتالی اعتبار خُرد تارا در اپلیکیشن، وارد قسمت اقساط و اعتبار شده و با توجه به مبلغ خرید و زمان‌بندی آن، بازپرداخت خود را انجام دهید.

وارد اپلیکیشن تارا شده، کارت دیجیتالی اعتبار خُرد تارا را انتخاب کنید، از طریق منوی اپ وارد صفحه‌ی پرداخت اقساط و اعتبار شوید. در این بخش شما به تفکیک هر خرید، اقساط خود را مشاهده می‌نمایید و

با کلیک بر روی هر یک می‌توانید اقساط مربوط به آن خرید را با کارت بانکی خود پرداخت کنید.

بله، در منو اقساط گزینه بدهی تا آخر ماه قابل مشاهده و پرداخت به صورت یکجا وجود دارد.

در صورت عدم بازپرداخت، مشمول جریمه دیرکرد می شوید و تاثیر منفی برمیزان دریافت اعتبار شما خواهد داشت.

همچنین امکان دریافت اعتبار و وام از سایر سرویس‌های مالی و اعتباری کشور را نخواهید داشت.

خیر. برای دریافت مجدد اعتبار نیازمند تسویه‌ی کامل اقساط اعتبار دریافت شده هستید. پس از تسویه می‌توانید مجددا اعتبار دریافت کنید.

از زمان سررسید بازپرداخت اقساط شما، 5 روز زمان برای دیرکرد بازپرداخت شما درنظر گرفته شده است، در صورت عدم پرداخت از روز 6 به بعد، شامل جریمه دیرکرد خواهید شد.

خیر، پس از تسویه تمام مبلغ اعتبار دریافت شده با کلیک بر روی دکمه «درخواست مجدد اعتبار»، براساس رفتار بازپرداخت و رتبه‌ی اعتبارسنجی شما، مبلغ اعتبارتان مجددا شارژ خواهد شد.

دانلود اپلیکیشن تارا